.

Лажица Остатокот,тенџере лажица одмор,лажица одмор за кујна контра, лажица носителот,Мултифункционален Лажица Одмор И Тенџере Капакот на Држачот, свитлива тенџ?

Лажица Остатокот,тенџере лажица одмор,лажица одмор за кујна контра, лажица носителот,Мултифункционален Лажица

DEN 182.16

Тековен
Во магацинот.

【Еко-пријателски Материјал】 Направени од премиум PP материјал, тенџере капак остатокот е здрав, силен и издржлив за живот употреба, долго-траен.И површината е мазна и не се врзани. 【Широк Спектар на Апликации】Кој се продлабочи и прошири со повеќе слотови за да се сместат повеќе топки, на мултифункционален лажица остатокот може да го понуди ново место за вашата секојдневна пан капак и лажици, кујнски прибор. 【Практичен Дизајн】Голема пан капак организатор за да се спаси кабинет и countertop простор.Водата складирање жлебот се задржи вашата кујна шалтери и stovetop чиста и уредна. 【Преносни Големина】капакот одмор за кујна counter е светлина и корисна,18*11.5*1.5 cm/7.09*4.53*0.59 во.Лесно за чистење, садови на располагање.Ве молиме чувајте го сув по перење. 【Лесно за Чување】Со виси дизајн, може да се чува на полиците и countertops, внатре шкафове, и повеќе, заштеда на кујната простор.Овој капак и лажица остатокот стојат може да ви помогне да ги реши проблемите на неуредно тенџере покрива преземањето на просторот и нечиста кујна апаратот заградата се јавите на шпоретот кога готвење.Отпорност на влага, отпорност на топлина, издржливи.Мала големина, не заземаат простор, да користи до лесно може да се чуваат.Тежина : 0.1 кг Големина : 7 "* 4.5" * 0.6" Материјал : ПП.

Параметри на производот