.

HualuBro Xiaomi Redmi 8A Случај, Премија СТП Кожен Паричник Флип Folio Shockproof Телефон Случај Покрие со [Картичка Слотови] [Магнетни Затворање] за Xiaomi Redmi 8A (Црвено)

HualuBro Xiaomi Redmi 8A Случај, Премија СТП Кожен Паричник Флип Folio Shockproof Телефон Случај Покрие со [Картичка

DEN 165.12

Тековен
Во магацинот.

Флип паричникот случај е рачно изработени со висок квалитет трајни премиум синтетички кожа и внатрешниот TPU случај. Вграден-во еден види-преку картичка слотот за држачот за да го погодно продавница дебитна картичка, кредитна картичка, лична карта и други картички додека сте на пат, без да се земе во ташна за на отворено.Вашето задоволство е наша гаранција.Прецизно отсекување на испис дизајн овозможува лесно и целосен пристап до звучници, полнење пристаништа, аудио портови и копчиња. Магнетното затворање ажурирајте го вашиот телефон и картички внатре безбедно.СЕОПФАТНА ЗАШТИТА : Обезбеди одлична Сите Околу Shockproof Заштита од гребнатини, scuffs и други оштетувања.Hualu Bro [Сите Околу Заштитата] Премиум СТП Кожен Паричник Folio Флип Телефон Shockproof Заштитни Случај Покрие со Картичка во Држачот и Магнетни Затворање за Xiaomi Redmi 8 A Smartphone The Hualu Bro флип кожа телефон случај е лесен и тенок.Тоа обезбедува назад и пред shockproof заштита и погоден за секојдневниот живот и бизнис патување.Флип стил отворање, брз и едноставен snap-на школка инсталација.КОМПАТИБИЛНОСТ : флип кожен паричник телефон случај е дизајниран специјално за Xiaomi Redmi 8 A паметен Телефон.Мека СТП материјал носи многу удобно допир се чувствуваат. Прецизно отсекување на испис дизајн овозможува лесно и целосен пристап до звучници, полнење пристаништа, аудио портови и копчиња.Нашата случаи се модерно дизајнирани и произведени со внимание да се обезбеди точно одговара за секојдневната функционалност на вашиот уред.Компатибилност : флип кожен паричник телефон случај е само компатибилни со Xiaomi Redmi 8 AProduct Карактеристики : 1.

Параметри на производот