.

Бамбус Продавница Степен Организатор Под Ротирачки Кука Полица Кабинет Рек Кујна 360 Складирање Рек Домаќинство & Организаторите (Сива)

Бамбус Продавница Степен Организатор Под Ротирачки Кука Полица Кабинет Рек Кујна 360 Складирање Рек Домаќинство

DEN 114.72

Тековен
Во магацинот.

Може Да Постојат Некои Разлики Помеѓу Боја Слики И Реалните Предмети Поради Светлосни Ефекти, Brightness / Contrast Settings На Мониторот, Итн.Лесно Да Се Користи На Било Каква Мазна Површина!.Објектот Се Мери Со Рака, Ве Молиме Оставете Ја Некое Мерење На Отстапување Се Должи На Рачно Мерење. 1 X Закачалка.Многу Силна, Може Да Се Користи На Било Мазни И Чисти Површини, Како Што Се Бањи, Кујни, Спални Соби, Автомобили, Итн.Лесно да се користи на било каква мазна површина!Материјал : ABS + лесна glue Product име : кујна складирање кука, ротирачки rack The објект се мери со рака, ве молиме оставете ја некое мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Многу силна, може да се користи на било мазни и чисти површини, како што се бањи, кујни, спални соби, автомобили, итн.Големина:7.5 x 2.5 cm Style : топ loading Rotate 360 degrees1 x Hanger Color : Жолта,Gray High квалитетна ABS материјал, strong There може да има некои разлики помеѓу боја слики и реалните предмети поради светлосни ефекти, brightness / contrast settings на мониторот, итн.Лесно да се инсталира и расклопување, нема да предизвика било каква штета на surface Expand вашата кујна, еколошки материјали, едноставни и стилски, and Suitable за семејството кујна, тоалет, канцеларија.Силен капацитет на носивост без оштетување на ѕидот.

Параметри на производот