.

AirTags Силикони случај, Заштитна Носителот Lanyard, Безбедна Случај со Lanyard, Безбедно и Перат Маска

AirTags Силикони случај, Заштитна Носителот Lanyard, Безбедна Случај со Lanyard, Безбедно и Перат Маска

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

[Лесно да се одржи] : На уникатен дизајн на Airtag случај е пренослив и лесен за употреба.Answer : ___________________________ Note : 1.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Браник може да се заштити вашиот Airtag од гребнатини, испакнатини, штети и сл.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Премиум Силикони со нејзината мазна површина се заштити вашиот Airtag од Прашина, Испуштајте го, не Гребете, и тоа е лесно да се Чисти. [Пакет] : 9*Заштитни случај за Airtag.Трампа и промена лесно каде ќе ги приложите вашите Airtag да работите што сакате да ги задржите следење. (Не вклучувајќи го Airtag tracker). На располагање на сите пристаништа и функции без отстранување на случај.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 5 прилично бои во 2 вида комбинации за да ги задоволат вашите различни предност, што ќе ви овозможи да се направи разлика на Air Tags лесно.Функција : 1. На Airtag заштитни случај доаѓа со keyring или lanyard,лесно да се прикачите на вашиот автомобил, клуч, торба, Детето schoolbag, куче поводник или скапоцености .Трампа и промена лесно каде ќе ги приложите вашите Airtag на нешта што можете да ги пратите на.На Keyring затворање држи случај остане затворена и да се избегне Airtag покрие лизгачки надвор случајно. [Удобно & Трајни]:Оваа силикони Airtag поклопецот е мазна, лесна за чистење, Анти-отпечаток, отпорно на Гребење перформанси, капка заштита. Професионално нови дизајнирани случај САМО за Air Tag 2021, не е компатибилна со други уреди. [Употреба Повод]:Оваа Airtag заштитни случај доаѓа со keyring или lanyard, можете да го закачите на вашата Чанта, Пет јака, Keyring или Keychain, Куфер, Багаж, Торби итн.

Параметри на производот