.

Камериер Послужавник, СТП Кожа Catchall, Фах Организатор, Складирање Кутија за Часовници, Накит, Монети Копче Паричникот Јапонски Chrysanthemum Бамбус Шума Уметност Сликарст

Камериер Послужавник, СТП Кожа Catchall, Фах Организатор, Складирање Кутија за Часовници, Накит, Монети Копче

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал - Направен од високо-квалитет микрофибер кожа, таа е издржлива и стилски.Исклучителна Life Our фах не е само мали дневни потреби, но исто така и топло подарок.Топло Tips Due на разликата меѓу следење и снимање светлина, може да биде благо боја разликата помеѓу сликата и вистинскиот производ.Задоволството на клиентите е нашиот вечен извршување.5x3cm (ширевте големина - 20.И ние сме, исто така, се многу подготвени да го добиете вашиот вредни сугестии.Згора на тоа, персоналните прилагодување може да направите вашиот подарок повеќе уникатна и значајна.Големина - 14.Внимателен Service Every клиентите е многу важно за нас.Многу Прилики - совршен подарок за канцеларија, дневна соба, влез начин, спална соба, и бањи.Мултифункционален - Апликација за мобилен телефон, часовници, копчиња, накит, монети и други мали предмети, исто така и за вашата домашна Декорација.Тоа е, не се мие, но може да биде и ги избриша со крпа.Ако имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши проблемот за вас.Овие се одличен подарок идеја исто така-свадби, housewarming, groomsmen, годишнина , итн.Мерењето е прирачник за мерење, ве молиме оставете околу 1cm грешка, ви благодарам.Можете да му дадете на вашето семејство, пријатели или љубовници, како подароци за Божиќ, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Таткото Ден, Денот на Вљубените и други празници.Ексклузивно Прилагодување - Не ми се допаѓа бои и дезени?Тоа не е важно, ние обезбеди DIY прилагодување услуга!Само ни ги испратите вашите омилени слики преку електронска пошта, и може да имаат единствена послужавник.

Параметри на производот