.

Пелена Ранец Голем Капацитет Лаптоп Ранец Патент Секојдневен Стилски Патување Ранци Диносаурус Жолта

Пелена Ранец Голем Капацитет Лаптоп Ранец Патент Секојдневен Стилски Патување Ранци Диносаурус Жолта

DEN 1031.76

Тековен
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Мулти-цел : За пелена торба ранец, мајка торба, патна торба, компјутерски торба, секојдневен ранец, итн.Структура : 1 главни капацитет џеб, 2 странични џебови, 1 пред патент џеб, 4 мали прегради во внатрешноста.Прилагодливи рамо ремени, двојно патент дизајн.8"(W) x 14"(H) Материјал : Користење на висок квалитет на Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер ткаенини.Големина : 10.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Најдобар подарок : Ова е мултифункционален duffel торба за секојдневниот живот, совршен подарок за девојчиња и момчиња.

Параметри на производот