.

Д-GROEE 1 Сет за Убавина Нокти Помине Clippers Помине Ножици Помине Алатки се Зголеми Златна Боја Нокти Секачи Хигиенски Faux Кожа Ноктот Нокти Маникир Комплет Педикир Резе?

Д-GROEE 1 Сет за Убавина Нокти Помине Clippers Помине Ножици Помине Алатки се Зголеми Златна Боја Нокти Секачи

DEN 652.80

Тековен
Во магацинот.

Тоа е овој помине ножици алатка поставете карактеристики за кои доаѓа со здрав за чување која ви помага да го одржите вашиот алатки организирани, чисти и безбедни кога не го користите.Оваа помине ножици алатка поставите доаѓа со различни нога нега и лицето за нега на алатки, така што тоа може да се сретнат разни потреби за нокти убавина.Користење на високо-квалитетни faux кожа и нерѓосувачки челик материјал, овој производ е здрав, и се тресат-доказ.Постојат 3 големини за да го изберете.Ова поставување може да ги исполни сите ваши рака, нога и лицето потреби.Таа е погодна за сите типови на ноктите и рани, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња, стари лица и за бебиња.Идеални за патување и секојдневниот живот.Опис : Точка Име : Нокти Cutters Material : Faux Кожа,од не 'Рѓосувачки Steel Features : Преносен, Компактен, Lightweight Size Детали : 7 Pcs Големина : 10.8 cm x 6.8 cm/4.25" x 2.68" (Прибл.) 12 Pcs Големина : 15.5 cm x 8.8 cm/6.1" x 3.46" (Прибл.) 18 Pcs Големина : 15.4 cm x 10.7 cm/6.06" x 4.21" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 7 Pcs 1 Сет за Нокти Секачи(7 Pcs Вклучен) или 12 Pcs 1 Сет за Нокти Секачи(12 Pcs Вклучен) или 18 Pcs 1 Сет за Нокти Секачи(18 Pcs Вклучени).

Параметри на производот