.

КООРДИНАТОР Бебе Керамички Ножици Преносни Бебе Хранење помош на Ножици со Ножици Поставени апарати за Домаќинство, Кујна Храна Ножици Фабрика трговија на Големо

КООРДИНАТОР Бебе Керамички Ножици Преносни Бебе Хранење помош на Ножици со Ножици Поставени апарати за Домаќинство,

DEN 1665.60

Тековен
Во магацинот.

Ергономски керамички ножици.Dustproof ножици маска, храна одделение pp материјал.Заштитна кутија за складирање, храна одделение pp материјал.Носат-слободен сечилото капка-отпорни, носат-отпорни, тешко нерѓосувачки.Лесен за чистење и безбедно материјал.Увоз или не : no Item Бр. : HZ-J1 Use : Household Shape : V-shaped Material : zirconia Origin : Yangjiang Number од кутии : 200 Patent извор или не : no Whether прекуграничната извоз е ексклузивно достапен : no Style : модерна едноставност.

Параметри на производот