.

24TEE Мини Wookie Бебе Chewbacca Onesie

24TEE Мини Wookie Бебе Chewbacca Onesie

DEN 216.00

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Предвремени затворање. 100% чешлани ringspun памук. 1 × 1 бебе rib creeper со екипажот вратот.Печатени во САД.Три-snap дното затворање и Flatlock шевовите.Двоен-игла ребрести обврзувачки за вратот, armholes, рамената и дното (Бело е пораби со 100% памук конец).Мини Wookie Бебе Chewbacca - Onesie дизајн на печатени врз белата Зајак Кожи (или еквивалентен) onesie.Печатени на 5 МЛ. 100% Прстен-Откачи Памук и печатени со водата базирани на бои за ултра-мекост.Три-snap дното затворање и Flatlock шевовите, Двојно-игла ребрести обврзувачки за вратот, armholes, рамената и дното (Бело е пораби со 100% памук конец).

Параметри на производот