.

ТЕН MUJIANG парична Казна Гниење на Дрво Чешел Кина Традиција Насликани Дизајн Чешел

ТЕН MUJIANG парична Казна Гниење на Дрво Чешел Кина Традиција Насликани Дизајн Чешел

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Големина на : 160*45*8мм.Материјал : Boxwood, латински Назив - Euonymus sp., субординирани да Celastraceae, попозната како : Boxwood.Секое чешел е рачно резбани и обоен, за производство на еден на еден вид објект.Анти-Статички и detangling својства помогне да се открие здрава, мазна коса.ТЕН MUJIANG : Ние сме производител на дрвени косата со чешел за повеќе од 25 години, да се фокусира на правење удобно и убаво рачно изработени дрвени чешел косата.

Параметри на производот