.

VRVOGUE 8 Инчен Вода Бран Боб Перика Човечка Коса Чипка Пред Необработени Бразилецот Богородица Краток Човечка Коса, Перики со Бебе Коса, Пред Извлечен Природна Коса Л?

VRVOGUE 8 Инчен Вода Бран Боб Перика Човечка Коса Чипка Пред Необработени Бразилецот Богородица Краток

DEN 1775.76

Тековен
Во магацинот.

Губење на Материјал : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса, Боб Вода Бран Бразилецот Човечка Коса, Перики со Бебе Коса,Без Било Мешавини,Без Никакви Синтетички, Природна ,Мека и Здрава.Боб Чипка Фронтален Перики Предност : Швајцарската Чипка Перика, Tangles скалпот, и тоа треба да трае за умерена количина на време.На пример, носителите можат да се искапат, да пливаат, и да можат да учествуваат во енергични спорт со перика.Чипка перики се поделени во полна чипка перики или пред чипка перики.Таа е направена од страна на професионални техничари и рака куки.Нето капа е 64# нето, што е чисто увезени од Швајцарија.Овој вид на нето материјал се карактеризира со повеќе детални нето устата, и потрајни, генерално достапен во 4 бои : транспарентни, светло кафена, средни кафена и темно кафеава боја.

Параметри на производот