.

ARCOS Заштитна Сечилото Маска, 5 од 1-Инчен

ARCOS Заштитна Сечилото Маска, 5 од 1-Инчен

DEN 119.52

Тековен
Во магацинот.

Arcos 5 x 1 инчен нож капак.Совршен за да се задржи ножеви остри, за чување и безбедно да се носат ножеви.Внатрешниот flocked површината штити ножеви од гребнатини.За секојдневна употреба.Ја подобрува безбедноста во кујна, посебно кога децата наоколу.ARCOS водечка Европска нож производителот од 1745, започна нов спектар на заштитни сечилото капак.Направени од високо отпорни ABS пластика на Arcos 5 x 1 инчен нож поклопецот е совршен за да се задржи ножеви остри, за чување и безбедно да се носат ножеви.Совршен за готвачи кои се патува во секое време.Внатрешниот flocked површината штити ножеви од гребнатини.

Параметри на производот