.

ZISUN Кујна Тенџере Капак Рек Носителот на Организаторот, Садовите за Складирање Rack(Розева)

ZISUN Кујна Тенџере Капак Рек Носителот на Организаторот, Садовите за Складирање Rack(Розева)

DEN 107.04

Тековен
Во магацинот.

-Количка за дизајн, да се зачува простор. -U-облик картичка е фиксна, погоден за 90% од тенџере маски на пазарот. -Шарени и едноставна форма, ги красат вашата кујна. -Заштеда на повеќе контра простор и презентирање на средена, чистење на кујната. - Оваа кујна организатор решетката има модерен изглед да биде во можност да се вклопуваат во секој дом оркестарот.Точка име : Тенџере Капак Rack Size : 18x14.2x11cm/Укината : 18x14.2x2.5cm Color : Сина,Жолта,Pink The пакет се вклучени : 1pc rack Material : PP.

Параметри на производот