.

Revlon Стил Мајстори Lissaver 150ml

Revlon Стил Мајстори Lissaver 150ml

DEN 70.56

Тековен
Во магацинот.

Козметички производи.Стил гел, восок и други производи - Коса perms & texturisers.Производи со Revlon.Вашиот најдобар сојузник во спречување на сплит завршува и заштита на косата од топлина на стил tools до 230ºc + прави привремена зацврстување полесно, како што помалку потези на железо се потребни за да се постигне прекрасни резултати.Остава косата со возвишени сјај и свилен изглед.Помага да се зачува боја.

Параметри на производот