.

apofly 1PC Автомобил Снег Отстранување Tools 2-во-1 Мраз Scraper Снег Четка Автомобил Мраз Scraper, со можност да биде продолжен Мраз Scraper, со можност да биде продолжен Мраз Чистење

apofly 1PC Автомобил Снег Отстранување Tools 2-во-1 Мраз Scraper Снег Четка Автомобил Мраз Scraper, со можност

DEN 1060.80

Тековен
Во магацинот.

На проширување снег четка е со можност да биде продолжен, можете лесно може да се прилагоди на должината, а потоа го користат за чистење на автомобил покрив.Снегот cleaning tool е безбедно да се користи.Тоа може лесно да се четка снег и мраз, без оштетување на шофершајбната или раце.Можете да ги користите мраз scraper снег brushs да се отстрани мраз, снег и други зимски остатоци.Можете дури и може да се користи како мраз секира за да ја исчистите фрижидер.Снегот четка за автомобил се мали и слаби, така што може да биде во склопот чуваат во багажникот на возилото или во гаража кога не е во употреба.Автомобилот снег отстранување алатки се изработени од АБС и метални материјали, тоа можат да го издржат замрзнување и студено време.Опис : Во автомобил снег отстранување алатки може да се четка надвор снег и scrape под мраз без да се оштети вашиот шофершајбната.Тоа може брзо да ви помогнат четка исклучување лабава снег од автомобил шофершајбната, кровови, врати, хауба и страничните ретровизори.Исто така можете да го користите сите на годината да се отстрани други остатоци.Карактеристики : Автомобил Снег Отстранување Tools-Боја : Сребро-Материјал : ABS, Метал-Size : 42.2x8.5x3 cm/16.61x3.35x1.18 инчи (25.59 инчи Долго По Истегнување)Забелешка : 1.Бојата може да има мала разлика поради светилки, екрани и др.2.Поради различни рачни мерни методи, ве молиме оставете мала големина разлики.Пакет Including1 * Автомобил Снег Отстранување Tools.

Параметри на производот