.

Алатка за Помош СЕКРЕТАР 65000 Вентил Core Алатка

Алатка за Помош СЕКРЕТАР 65000 Вентил Core Алатка

DEN 251.04

Тековен
Во магацинот.

Дупчиња крајот за лесно отстранување и брза замена на вентилот на гумата јадра.Заострените крајот има левата рака теми за да се извлече скршени вентил јадро.Произведени Во Кина.Дупчиња крајот за лесно отстранување и брза замена на вентилот на гумата јадра.Заострените крајот има левата рака теми за да се извлече скршени вентил јадро.

Параметри на производот