.

Бања Пешкир Прстен Бранеа Злато, APLusee 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Вртливата Рака Крпа Носителот Сува Рек Близина На Мијалникот, Модерна Бања Прибор

Бања Пешкир Прстен Бранеа Злато, APLusee 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Вртливата Рака Крпа Носителот Сува Рек

DEN 385.20

Тековен
Во магацинот.

Избрани Премиум 304 од не 'Рѓосувачки Челик за Издржливост, Корисно Withstands Секојдневно' Рѓа.ЛУКСУЗЕН БРАНЕА ЗЛАТО, богата, заситена боја, убаво натпревари темно бања прибор, работи совршено во вашиот реновиран бања.NEWFASHIONED ФОРМА, без остри рабови, го штити телото од удари.Домот овална координати со современите бања декорација.ПРОШИРИ ПРСТЕН ДИЗАЈН, пространа виси прстен, доволно должина да се одвиваат и се исуши крпи лесно.Се ПРОШИРИ НАДВОР, доволно растојание од ѕид, подобро го задржува чистење, вентилација.НАДГРАДБА СКРИЕНИ ПЛАСТИКА за МИЕЊЕ во средината, се повлече крпа прстен нагоре и надолу непречено без squeaking.Во меѓувреме игра улога на отпор, бавно потекло не притискање на ѕид.Не само крпа прстен со елегантен изглед, но исто така и уметност на чување.Висат рака крпи или бања крпи expediently, понудата проштална да хаос, целосно да ја спаси секоја педа на просторот за вас.Додава средината вратило, кога влече непречено без squeaking.Исто така, игра улога на отпор за да се избегне притисок overexertion и притискање на ѕидот.Не само крпа прстен со елегантен изглед, но исто така и уметност на чување.Висат рака крпи или бања крпи expediently, понудата проштална да хаос, целосно да ја спаси секоја педа на просторот за вас.

Параметри на производот