.

YAONIEO Мултифункционален Морон Крпа Полици Бања Пешкир Рек Кујнската Крпа на Држачот за Ѕид бар

YAONIEO Мултифункционален Морон Крпа Полици Бања Пешкир Рек Кујнската Крпа на Држачот за Ѕид бар

DEN 385.92

Тековен
Во магацинот.

【Лесно Да се Инсталира】Мека УВ лепило е adsorbed на ѕидот, нема потреба за ѕид перфорација и ноктите. 【Висок Квалитет】АБС материјал, издржлив и не-корозивен.Висока температура отпор, безопасни за човечкото тело. 【Флексибилен И Лесен】Влажна средина, не ќе падне.Тоа може да содржи 5 килограми.И слободни помошни налепници, погоден за некои нерамни површини. 【Повеќе намени】-пешкир полици е одлична за бања,ѕид,дом и кујна употреба. 【Квалитетна услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.Ние искрено ви послужи.Опис 【Лесно Да се Инсталира】Мека УВ лепило е adsorbed на ѕидот, нема потреба за ѕид перфорација и ноктите 【Висок Квалитет】АБС материјал, издржлив и не-корозивен.Висока температура отпор, безопасни за човечкото тело. 【Флексибилен И Лесен】Влажна средина, не ќе падне.Тоа може да содржи 5 килограми.И слободни помошни налепници, погоден за некои нерамни површини. 【Повеќе намени】-пешкир полици е одлична за бања,ѕид,дом и кујна употреба. 【Квалитетна услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.Ние искрено ви послужи.

Параметри на производот