.

LuckyDove Бебе Teething Играчки за Бебиња 0-6 Месеци 6-12 Месеци,Силикони Бебе Teether,Замрзнувач Безбедно BPA Free,Лесно да го држите Бебето teether Џвакање Играчки за Момчиња & Девојки,?

LuckyDove Бебе Teething Играчки за Бебиња 0-6 Месеци 6-12 Месеци,Силикони Бебе Teether,Замрзнувач Безбедно BPA

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

обезбеди флексибилност за да се практикуваат гризе,овие млади teething играчки се дизајнирани за да се смири и да се ублажи болката на teething.✅Безбедност& Удобно : На LUCKYDOVE teething играчки се направени од 100% од храна одделение силиконски,BPA free,toxin-слободни.но teething играчки се само правото големина за да не претставуваат гушење опасност.помина трети лица тестирани,Luckydove бебе teething играчки се концентрира на безбедноста и здравјето на вашето бебе е раст.Шарени површина за време teething може да се ублажат заболување на болка,брановидна површината за контакт по teething може да се исчисти јазик слој,така што бебето е устата е секогаш во чиста и хигиенски исправна состојба. ✅Совршена Големина и Лесно да се Зафат : Ова teether играчка има многу уникатен изглед и светли бои,и светло обоени teether се многу привлечни за бебиња,нашите teether играчки се многу лесно да го зграби и исправете во вашата уста!должината на прстите е совршен-доволно долго за да стигне до задниот дел на устата,тоа може да го намали товарот врз непцата,и големината е соодветно, така што ќе може да предизвика бебето да повраќаат,можете да го замрзнете нив, па тие ќе бидат повеќе добра за вашето бебе.(teething играчки за бебиња 0-6 месеци& 6-12 месеци). ✅Шарени и Брановидна Површината Дизајн : Luckedove бебе teething играчки,различен од другите teething играчки,Тоа е и четката за заби и teether играчка,ова бебе teething играчки поставите дизајн со избор на форма и текстури за масажа на вашиот малку еден непцата на различни начини,и измијте јазик слој,совршен за помагање во ерупција на предниот,средниот и задниот заби.

Параметри на производот