.

Kinter 140230-K100 Флип Вметнете и Завртка за Магацин Исправени, 1/4-20 Големина (Пакување од 100)

Kinter 140230-K100 Флип Вметнете и Завртка за Магацин Исправени, 1/4-20 Големина (Пакување од 100)

DEN 274.32

Тековен
Во магацинот.

Сигурно прикачување знаци, прикажува и тела на заедничките исправена слотови се најде во gondolas и магацин палета racking.Делови дојде не-состави.Едноставно кажано на завртката преку тела, потоа во навој вметнете орев, тогаш се вклучат исправено и да се стегне.

Параметри на производот