.

SOJITEK 1PK x 100ml Рефил Боја Синозелена Мастило за Jetprinter 3200/5000/5700/5770 Печатач

SOJITEK 1PK x 100ml Рефил Боја Синозелена Мастило за Jetprinter 3200/5000/5700/5770 Печатач

DEN 744.00

Тековен
Во магацинот.

Рефил Боја Мастило.Бои : Цијан. 100ml секое шише.Кертриџ не е вклучена.за Jetprinter 3200/5000/5700/5770 печатач.Пакетот вклучува 1 PK на Компатибилен Рефил Боја Мастило за Jetprinter 3200/5000/5700/5770 печатач.Кертриџ не е вклучена.

Параметри на производот