.

MAISON УМЕТНОСТ Бања Ѕид Кабинет со Огледало Врата, 2-Ниво Ѕид Монтирани Складирање Кабинет со Огледало и Прилагодливи Полиците,Водоотпорен и ' Рѓа-Спротивстави, Бела

MAISON УМЕТНОСТ Бања Ѕид Кабинет со Огледало Врата, 2-Ниво Ѕид Монтирани Складирање Кабинет со Огледало и Прилагодливи

DEN 1936.80

Тековен
Во магацинот.

ДИЗАЈН СО ОГЛЕДАЛО : Нема потреба од дополнителна огледало во вашата бања со користење на медицина кабинет со огледало.Удобен за вашата дневна шминка, нега на кожата и бричење, ги зачувате вашите пари и простор.Бања кабинет ѕид монтирани дрво со двојни врати, ќе се задржи на интерни предмети суви и чисти.ИЗДРЖЛИВИ & ВОДООТПОРЕН : Оваа складирање кабинет е направен од висок квалитет на МДФ плус премија метал шарки, обезбедувајќи одлична стабилност и набитост за долготрајна употреба.Покрај тоа, кабинетот усвојува водоотпорен и влага доказ слој процес, погоден за влажна средина, и може да застане на влажност на собата.ПРИЛАГОДЛИВА ПОЛИЦА : карактеристики прилагодлива полица зад вратата, и висина може да се прилагоди на 3 висина на нивоа , така да може да се прилагоди на простор за складирање според сопствените потреби.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија & РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Ова се огледува кабинет може да се залепи за ѕид или над тоалетот за да понуди голем простор за складирање без окупаторската на подот, кој е погоден за мал простор.И оваа виси кабинет можат да работат во спалната соба, бања, дневна соба и entryway или кујната за да ги организирате вашите дребулии.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Доаѓаат со детални инструкции и сите хардвер монтажа, тоа е лесно да се соберат оваа огледува складирање кабинет.Сите делови и прибор се нумерирани и лесно да се разликуваат.

Параметри на производот