.

AirTag Случај-Преносни Случај за AirTag-Заштитен Браник Случај Компатибилен за AirTag (2021) (Lanyard, Црна)

AirTag Случај-Преносни Случај за AirTag-Заштитен Браник Случај Компатибилен за AirTag (2021) (Lanyard, Црна)

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Заштитна Маска за Airtag САМО, други додатоци демо во слики не се вклучени!Спецификации : Предмет Тип : Заштитна Cover Material : Silicone Compatible со : САМО за apple Air Tags Tracker Color : Сина/Портокал/Црна/Ноќ Зелена/Бела Тип : Keyring/Lanyard Пакетот Вклучува : Заштитна Силиконска Случај за Apple Airtags САМО, не вклучуваат airtag tracker. На Airtag заштитни случај доаѓа со keyring,keychain,лесно да се прикачите на вашиот автомобил, клуч, торба, Детето schoolbag, куче поводник или скапоцености итн.Answer : ___________________________ Note : 1.Функција : 1. Премиум Силикони со нејзината мазна површина се заштити вашиот Airtag од Прашина, Испуштајте го, не Гребете, и тоа е лесно да се Чисти.Трампа и промена лесно каде ќе ги приложите вашите Airtag на нешта што можете да ги пратите на.

Параметри на производот