.

10 Меламнин Доделување Боул со Снегулка Дизајн, White & Сина (2 Чаши)

10 Меламнин Доделување Боул со Снегулка Дизајн, White & Сина (2 Чаши)

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Вклучува (1) White & (1) Сина 10" Доделување Боул.Совршен за што служи и прикажување на различни видови на храна, од преливи и сосови, да салати и семејство-големина entrees.Идеален за создавање декоративни centerpieces.Димензија - 10".

Параметри на производот