.

Andongnywell Чипка Пред Човечка Коса, Перики со Удира Коса, Перики Густина Чипка Пред Перики Перики за Женска

Andongnywell Чипка Пред Човечка Коса, Перики со Удира Коса, Перики Густина Чипка Пред Перики Перики за Женска

DEN 676.80

Тековен
Во магацинот.

Перики изгледаат природно и домот, и да ви даде шармантна шарм.Оваа перика е грациозен, дише Висока Температура Отпорни на Топлина Синтетички Влакна на косата.Најдобар избор за перика што направи да се извонредни во јавноста.Бидејќи кутикулите се непроменети и да одат во иста насока.СТИЛ : Andongnywell Перика Економски & Широко се Користи, погоден за повеќето луѓе, погоден за сестрана употреба, се совпаѓа со различни облека, перики изгледаат природно и благодатно, кои ви даваат атрактивни шарм.СТРУКТУРА : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето.

Параметри на производот