.

Торба Жените мека високо Туристички Ранец, Торба Шише Старечки Торба Топла Розова

Торба Жените мека високо Туристички Ранец, Торба Шише Старечки Торба Топла Розова

DEN 2397.60

Тековен
Во магацинот.

Предмет Тип : Ранци.Главен Материјал : Оксфорд.Декорација : Занитвам.Декорација : Шупливи Надвор.Пол : Жените.Предмет Тип : Backpacks Main Материјал : Oxford Decoration : Rivet Decoration : Шупливи Out Gender : Women Pattern Тип : Dot Backpacks Тип : Softback Closure Тип : zipper Lining Материјал : Polyester Capacity : 20-35 Litre Rain на Корица : No Carrying Систем : Arcuate Рамо Strap Exterior : Цврсти Bag Style : Fashion Handle/Рака Тип : Мека Handle Interior : Внатрешни работи Слот Pocket Technics : Ранец.

Параметри на производот