.

Компатибилен со Американските Motor Company АМЦ Javelin Трка Гранџ Карирани Трки Знаме Акварел Копче Закачалка Организатор Ѕид Решетката За Носителите на Почетниот Копчињ?

Компатибилен со Американските Motor Company АМЦ Javelin Трка Гранџ Карирани Трки Знаме Акварел Копче Закачалка

DEN 718.80

Тековен
Во магацинот.

ЛЕБДЕЧКИ ПОЛИЦА СТИЛ!Клучни Закачалка со Темно Куки за Автомобил Копчиња, Капи, Куче Поводник, Палта, и многу Повеќе!.ВКЛУЧЕНИ КУКИ!Секој Дрвени Копче Закачалка доаѓа со 4 Завртки во Куки за Клучеви, Клучните Прстени, и многу Повеќе!.ЛЕСНО ДА СЕ ОТКАЖАМ!Сите од нашите Клучни Закачалки доаѓаат со пред-drilled дупки за лесно надвор од кутијата монтажа!.СОВРШЕНА ПРЕД ВРАТАТА ENTRYWAY ОРГАНИЗАТОРИТЕ!Обичај ѕид организаторот ќе ги задржи сите на вашите клучеви организирани.ДЕКОРАТИВНИ КОПЧЕ ЗА ПОЧЕТОК КОПЧЕ ЗА ПРОПЕЛЕР ОРКЕСТАРОТ!Стотици Дизајни кои се движат од селски да се носталгични!.

Параметри на производот