.

Brewmaster GL600 Нерѓосувачки Челик Мини-Барут Growler, 10 Висина, 10 Ширина, 10 Должина

Brewmaster GL600 Нерѓосувачки Челик Мини-Барут Growler, 10 Висина, 10 Ширина, 10 Должина

DEN 1382.64

Тековен
Во магацинот.

2 Литар.Gasketed капа за воздух тесни печат.Нерѓосувачки Челик Мини-Барут Growler.Земја на потекло : сад.Сосема веројатно најкул growler на пазарот!Овие нерѓосувачки челик growlers држи до 2 L (1/2 литри), се gasketed капа за воздух тесни печат, и како на сликата, да изгледа како мини sanke барут.Димензии се околу 8"H x 5.5"D.

Параметри на производот