.

Осветлување со AFX HXL118RB Низок Профил, 1-18 Вати Xenon Низок Напон Linkable Светлина Тела, Масло Протри Бронза со Матирано Стакло Diffuser

Осветлување со AFX HXL118RB Низок Профил, 1-18 Вати Xenon Низок Напон Linkable Светлина Тела, Масло Протри Бронза

DEN 1638.48

Тековен
Во магацинот.

Макс wattage : 18 W.Светилка (сијалица) се вклучени.Овој објект е : УЛ наведени.Крај : Масло-протри Бронза.Број на светилки е потребно : 1. Од Производителот На Американската Флуоресцентни HXL118 RB Низок Профил, 1-18 Вати Xenon Низок Напон Linkable Светлина Тела, Масло Протри Бронза со Матирано Стакло Diffuser е Xenon linkable & директен банкарскиот систем, низок напон задача осветлување - Низок профил.Hi/Низок switch.Монтажа хардвер вклучени.Може да се жичен со модуларен кабелот и вклучете или со директен жица конекција.работи со стандардни 600 W dimmer прекинувачи.Linkable систем до 560 w или директно жица. 120 V/60 Hz електронски трансформатор.Вклучува 18 Watt Xenon светла На тела користи : (1) 120 Volt 18 Watt оптоварување база на Халоген Светилка со макс wattage на 18. Оваа тела не е Energy Star оценет.

Параметри на производот