.

11 Парче Јаглероден Челик Дупка Видов Сет со Носење

11 Парче Јаглероден Челик Дупка Видов Сет со Носење

DEN 528.00

Тековен
Во магацинот.

Намалувања на длабочина од 1".Пилот малку со 135º сплит точка за брзо, скејт-слободен пенетрација.Црна оксид заврши за да се спречи рѓа. 6-7 забите по инч.Намалување мазно, прецизно дупки во дрво, пластика, ПВЦ и ABS.Намалување заоблени дупки во дрво, пластика, ПВЦ и ABS со оваа дупка видов сет!Сет парчиња со дебелина од 1 : .Карактеристики вклучуваат црна оксид заврши за да се спречи рѓа и пилот малку со 135 степен сплит точка за брзо, скејт-слободен пенетрација!Со овој моќен дупка видов во собата, ќе бидете во можност да се вежба голем дијаметар дупки брзо и ефикасно.

Параметри на производот