.

3.8 V SCP-67LBPS 5AAXBT099GEA Замена на Батеријата за кентаки E6820 E6830 DuraForce Про E6810 E6833

3.8 V SCP-67LBPS 5AAXBT099GEA Замена на Батеријата за кентаки E6820 E6830 DuraForce Про E6810 E6833

DEN 501.36

Тековен
Во магацинот.

Целосно Компатибилен со E6820 E6830 Dura Force Про E6810 E6833. Батеријата Спецификации : 3100m Ah, 3.8 V, 11.78 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена.

Параметри на производот