.

GoGift Плажа Бања Оркестарот Кутија - 2 Двострано Смешно Дрвени Тоалетна Хартија Носителот - Здраво Слатко Образите Бања Кутија - Плажа Сокол - Плажа Оркестарот Куќа

GoGift Плажа Бања Оркестарот Кутија - 2 Двострано Смешно Дрвени Тоалетна Хартија Носителот - Здраво Слатко Образите

DEN 695.76

Тековен
Во магацинот.

2 ДВОСТРАНО : нашите смешни тоалетна хартија носителот дрвена кутија има еден текст за секоја страна ("Плажа Сокол" и "Здраво Слатко Образи").ЧУВАЊЕ : на плажа тоалетна хартија кутија држачот е многу практичен и може да направи вашата boho бања погледнете повеќе организирани.Можете да ги зачувувате бања toiletries, тоалет декор предмети, козметички производи, вие име на тоа!.УНИКАТЕН ДЕКОР : нашата farmhouse бања оркестарот кутија создава boho шик атмосфера во вашиот дом, што гостите ќе љубов.НАЈКУЛ ПОДАРОК : нашата здраво слатко образите бања кутија е совршена, како кул Божиќ подарок, подарок за денот на Благодарноста, или роденденски подарок за секој кој сака на плажа!.

Параметри на производот