.

Радост Сузан Јулија Мини Ранец: Чанта за Жени

Радост Сузан Јулија Мини Ранец: Чанта за Жени

DEN 1488.00

Тековен
Во магацинот.

Домот Мода : Тело и Торба Ремени : 100% Вегетаријанска Faux Кожа тешко да се процени мал ранец чанта за жени, големиот избор во секојдневен daypack ранци со бои за да се акцент било одговара, суровост-бесплатно!Лесно да accessorize за секоја прилика, било сезона.Комунални : Широк отворање кофа торба одговара на книги, сендвичи, лаптоп, чадор, toiletries и телефон џеб.Здрав Квалитет : Полиуретан изгради & zip затворање.Издржливи crossbody торба 100% мат полиестер поставата спречува протриване.Вистинската слика & големина.Три кредитна картичка слотови во предниот џеб, zip џеб на задната страна од кесата, јамка кука на top.Zip затворање внатрешниот џеб, два отворени внатрешни џебови, сите печатени внатрешни работи поставата со месинг позлатен хардвер — 20 бои за да изберете од.Ранец : 11" висок x 11" широк x 4" длабоко заострените увоз на врвот.Прилагодливи рака : 19"-35" Пред zip затворање џеб : 8" широк x 5.5 " висока.Многу лесен ранец и, исто така, мал туристички ранец за мажи!.Полиуретан (СТП) кожа е суровост-бесплатно без animal byproducts она, обезбедување богата текстура & флексибилност.Експерт дизајн и детали го прават нашите кеси идентична со вистинска кожа.Избрише мали знаци со бебе брише/влажна крпа или топла вода & сапун!.Боја : Камила.

Параметри на производот