.

Галакси A11 Случај (САД Верзија),Bcov Зелена Кружни Mandala Кожа Флип Случај Паричникот Покрие со Картичка Носителот на Потпирачот за Samsung Галакси A11 2020

Галакси A11 Случај (САД Верзија),Bcov Зелена Кружни Mandala Кожа Флип Случај Паричникот Покрие со Картичка Носителот

DEN 286.80

Тековен
Во магацинот.

Зелената Кружна Mandala Стил Состојба : Нова Вклучуваат Картичка Слотови За вашите пари и кредитни картички Заштитете го вашиот телефон со стил преку овој елегантен дизајн заштитник Случај се издвојува од толпата со овој уникатен дизајн Совршен монтирање капак заштитува вашиот телефон Обезбедува крајната заштита од гребнатини и чипс Прецизни отвори на заштитник случај да се овозможи пристап до сите контроли и функции на телефонот Телефонот не се вклучени.Магнетна брава дизајн е погодно да го користите и вградениот потпирачот функција обезбедува најдобри hands-free гледање искуство.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Прецизни cutouts за звучници, камера и други функционални пристаништа.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ - Содржи картичка слотови и несакани џеб за пари, приходи, или дополнителни картички.Паричникот случај покрие обезбедува дополнителна заштита за вашиот телефон е на екранот.УБАВА МОДЕЛ - Оваа убава ткаеше случај е совршен за да се изразат вашиот уникатен идентитетот на корисникот.овој паричник случај ќе ви даде дополнителни овластувања на личноста и шарм.Овозможува лесен пристап до сите порти, копчиња и функции, без да се отстрани случај, давајќи разумен износ на пад заштита за вашиот мобилен телефон.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Без разлика во шопинг, партија, состанок или посетете клиенти.

Параметри на производот