.

HeiyRC Водоотпорен тежок Случај за DJI Mavic Воздух 2 2S Летаат Повеќе Комбо Мали Складирање Носење Заштитна Hardshell Патување Кутија

HeiyRC Водоотпорен тежок Случај за DJI Mavic Воздух 2 2S Летаат Повеќе Комбо Мали Складирање Носење Заштитна

DEN 1127.76

Тековен
Во магацинот.

Биланс на вентил, обезбеди воздух стегање, водоотпорен и dustproof.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. 【Пакет Вклучуваат】 Водоотпорен тешко за носење*1(не се вклучени летало и други додатоци).CNC Прецизно сечење, совршено се вклопуваат и организирани.Сунѓерот капак, да се постигне сите круг заштита.Тоа може да се приспособат на летаат повеќе комбо сет, со добри карактеристики како што се гумени рачки, катанец дупки, име ознаки, акција брави, итн.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден. 【Летаат Повеќе Комбо Случај】Тоа може да се сместат Воздух 2/2 S летало*1 (со gimbal капак и пропелери), далечински контролер*1 , полнач*1, батеријата*3 (еден инсталиран на летало), полнење центар*1, оригинални ND филтер поставени*1, батерија-моќ банка конвертор*1, кабел за податоци*4, AC кабелот за напојување*1, елиса*4, резервни џојстик*2, SD картичка*2, итн.Го заштитува вашиот DJI Mavic Воздух 2/2 S летало и додатоци кога патувате. 【Функционални Воздушни 2/2 S Случај】 Ние се обидуваме да се намали големината на прозорецот колку што е можно, и даде целосна разгледување на објектите што треба да се одржи.Може да се стави во ранец или багаж, лесно да се носат и продавница.Висока густина ЕВА лагер, еластична и шок-апсорбирање.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето. 【Целосна Заштита】Тешки ABS школка, дебели и цврсти, капка отпорни, отпорни на абразија и притисок кои се отпорни.Големина на : 12. 【Мали & Преносни】 Мали водоотпорен тежок случај за Mavic Воздух 2 S/Air 2 летаат повеќе комбо летало.

Параметри на производот