.

Модерен Метални Тави, апарати за Домаќинство Коцки, Светлина и Лесно да се Чисти Пепелниците-Нов Тренд на Персоналните Палети.

Модерен Метални Тави, апарати за Домаќинство Коцки, Светлина и Лесно да се Чисти Пепелниците-Нов Тренд на Персоналните

DEN 2364.00

Тековен
Во магацинот.

Материјал : фах се направени од издржлив метал материјал, кој не е лесно да се деформира и дент.Тоа не само што обезбедува долгорочна употреба, но, исто така, има мала тежина.На глатки криви edge е исто така многу лесно да се носат.Исклучителен дизајн : На работ е подигната и донесува криви ивица дизајн, која е погодна за чување на предмети, и исто така лесно да се земе и чува.Мулти-цел : Тоа може да се сместат мали предмети како прстени и обетки, и така можете да ги поставите украси, како што свеќи.На коцки со модерни модели, исто така може да се користи за директно соба и десктоп украси.Димензии : 7.1 во x 4.7 во x 0.6 во (l x W x H).Полна боја со висока резолуција печатени метал декоративен послужавник,Тоа е добра за домаќинството објект, добредојдени да се купи!Ако имате било какви прашања во врска со производите, или цел проблеми, ве молиме контактирајте не директно.Нашата служба за корисници ќе одговори на вашите прашања штом е можно, ве молиме да бидат сигурни да се купат.Најубаво украсени послужавник.Не само што може да стави цвеќиња, свеќи и други украси, но, исто така, можат да бидат поставени во било кој агол од собата за да додаде чувство на exquisiteness; совршен подарок за родендени или празници, секој ќе падне во љубов со оваа прекрасна и исклучителна послужавник.

Параметри на производот