.

WOOKO Крпа Прстен Рака Крпа Држачот за Бања, Кујна Црна Простор Алуминиум Виткање Крпа Прстен Нордиските Крпа Рек Декоративни Крпа Прстен Бања Полица-A

WOOKO Крпа Прстен Рака Крпа Држачот за Бања, Кујна Црна Простор Алуминиум Виткање Крпа Прстен Нордиските Крпа

DEN 787.20

Тековен
Во магацинот.

СЛОБОДНО ROTATABLE ФУНКЦИЈА : прстен swivels нагоре и надолу, па многу полесно да се откажам или земи крпи, заптивка се скриени во внатрешноста на заеднички за нечујно и непречено функционирање без олабавување или носење прашањето за дополнителна издржливост.

Параметри на производот