.

Coloranimal Секси Леопард со Бакнеж Усна Кампување Стол за Жени Мажи,Трајни Backpacking Стол со Складирање Торбичка & Чаша Носителот Универзална Одговара за Низок Профил Плаж

Coloranimal Секси Леопард со Бакнеж Усна Кампување Стол за Жени Мажи,Трајни Backpacking Стол со Складирање Торбичка

DEN 811.44

Тековен
Во магацинот.

АПЛИКАЦИЈАТА & УПОТРЕБА : Со лесни кампување стол е широк опсег на употреба.) и две мрежа џебовите на страна,може да се зачуваат мали додатоци или чаша носителот,Удобно на допир,со количка за складирање торба.стол мерка големина : приближно 90 CM X 50 CM(35.КОМПАКТЕН & ПРЕНОСНИ : Со голем капацитет кампување/плажа стол донесе со виткање дизајн и торбичката,тоа е многу цврсти и издржливи.6 KG -Топло прашува : вистинската боја на нашите производи можеби различни од сликата се прикажани поради различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање.7 Инчен), товарот : 300 Ib,Тежина : 2.Лесно да се исчисти и да го користите.За да зачувувате далеку, едноставно им помогнам на рамка назад заедно и го стави во својата сметководствена случај.Стол површината е во комбинација со Оксфорд и полиестер ткаенини (обезбеди повеќе моделот на стилски дизајн, како Пеперутка,Крава,Сончоглед,Галакси Волкот и др.Како што backpacking,кампување,планинарење,пикник,риболов,плажа стол за возрасни,Во прилог на торбичката за овозможи биде ставен на вашите автомобили,или мотор.Стол мерка големина : приближно 90 CM X 50 CM(35.тоа е лесно да кампување стол и лесно да се инсталира и се користи при патување и други отворено активност.

Параметри на производот

Size:
Tip
Material:
Adopt with polyester steel support.Chair surface is combined with Oxford fabric,two mesh pockets on the side,you can stored small accessories or cup holder(Not including cup holder)