.

Splendida Пачули Tentation - Тип за Жените Парфем Тело Масло Мирис [Roll-On - 1/4 мл.]

Splendida Пачули Tentation - Тип за Жените Парфем Тело Масло Мирис [Roll-On - 1/4 мл.]

DEN 325.92

Тековен
Во магацинот.

Шише Материјал : Чисто Стакло.Стил : Roll-On.Мириси > Масла > Тело Масла > Womens Splendida Пачули Tentation - Тип за Жените Парфем Тело Масло Мирис [Roll-On - 1/4 мл.]Нашите Очи на Хорус Колекција на Миризливи Телото Масло Мириси се 100% чист, неисечени, и алкохол слободни.НАПОМЕНА : Овој производ не е произведен или дистрибуирани од страна на оригиналниот творец на овој мирис.

Параметри на производот