.

ODETOJOY Quilling Ленти 5mm Paper Quilling Поставите Солидна Боја Ѕвезда Оригами Хартија DIY Рака Занаети Единствена Боја на Quilling Хартија Filigee Ленти (Кралско Сино)

ODETOJOY Quilling Ленти 5mm Paper Quilling Поставите Солидна Боја Ѕвезда Оригами Хартија DIY Рака Занаети Единствена

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Клиент доаѓа прво, ние се уште расте.широко се користи во quilling картички и рамка на вештини За ODETOJOY Добредојдени!Ви благодариме за посетата на ODETOJOY, каде што ќе најдете илјадници производи кои ги нуди во неверојатна големопродажните цени.

Параметри на производот