.

Деца Дијамант Сликарство Колекции DIY 5D Мачка Целосна Вежба Дијамант Везови Сликарство DIY Везови Крстот Бод Слика за Дома Ѕид Деко 40*30CM

Деца Дијамант Сликарство Колекции DIY 5D Мачка Целосна Вежба Дијамант Везови Сликарство DIY Везови Крстот Бод

DEN 1908.00

Тековен
Во магацинот.

【Лесен за Употреба】 : Пад на кристал одговара на бојата на платно во послужавник, вметнете ја вежба пенкало во глина и натопи во мала количина на лепак. ✨Информации за производот✨ Производ Name V : 5 D дијамант сликарство колекции Материјал : Canves + круг дијаманти + лепилото Боја : Како на слики прикажани Димензии : 40 х 30 см ✨Пакетот вклучува✨ 1 x Коцка глина 1 x Дијамант пенкало 1 Кутија шарени дијаманти 1 x Коцка дијамант фах 1 x Висока дефиниција масло на платно Доволно пакет на Rhinestones ве молиме Имајте на ум : 1.На платно големина е 40 x 30cm(15.Моделот себе има леплива позадина и пластични врвот да ја задржите сликата леплива. Производот не содржи рамка. ✨3 : Најдете соодветните дијамант торба според броеви или букви, стави дијаманти во послужавник, и се тресат. Боја на производ може да биде малку поинаков се должи на осветлување . ✨4 : Користење на penpoint да adsorb дијамант и притиснете го за да платно е соодветна позиција. Не се отворени сите транспарентен хартија на платно на едно време.не е лесно да се свитка, но ќе се никогаш да не исчезнат на, Високо-јасно печати платно е водоотпорен, влага-доказ, акрилик дијамант монистра може да се рефлектираат светлината, што го прави да изгледа повеќе shinning во светлина.Тоа е многу погодна за декорација на вашата дневна соба, трпезарија, спална соба, бања, итн.Конечно, ги собереш на дијамант и место на соодветниот број на платно. 【Бенефиции за Децата】 : дијамант слики е специјално дизајниран за деца, тие може да го подобри децата практични вештини и координација способност, но, исто така, промовира децата издржливост, концентрација и имагинација.

Параметри на производот