.

Сребро Јаже Везени Doily - 12 | Брегот На Слоновата | Рунда | 1 Компјутер.

Сребро Јаже Везени Doily - 12 | Брегот На Слоновата | Рунда | 1 Компјутер.

DEN 414.00

Тековен
Во магацинот.

ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЊЕ : 1 слонова коска круг сребро јаже везени doily - 12".ФЕНСИ ДИЗАЈН : Ова doily има фенси изглед кој ќе го додадете елеганција во вашиот дом оркестарот.ОДЛИЧНА ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Ова е најдобро за било какви прашања, свадби, прослави, забави, родендени, или вообичаените домашна употреба.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Ова е елегантно дизајниран со помош на најдобро полиестер ткаенини.За НЕГА на НАСТАВА : Рака Мие.Нашите слонова коска 12" круг Сребро јаже Везени Doily е најдобро одговара за домот, забавни текот на настаните!.

Параметри на производот