.

Станот Крило Вежба Малку, Компактен Висока Цврстина Дрво Дупка Поотворени за Рачни и Електрични Вежба за Дома Декорација за Отворање на Столарија

Станот Крило Вежба Малку, Компактен Висока Цврстина Дрво Дупка Поотворени за Рачни и Електрични Вежба за Дома

DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

КАРАКТЕРИСТИКИ : Тоа е главата усвојување на лак крива дизајн, корисни за чип отстранување, перфорација е повеќе ефикасен, повеќе мазна, помалку бучава.Функција : 1.КАРАКТЕРИСТИКИ : Тоа е главата усвојување на лак крива дизајн, корисни за чип отстранување, перфорација е повеќе ефикасен, повеќе мазна, помалку бучава. Ве молиме овозможи 1‑2mm грешка поради прирачник за мерење.59 во, 20mm / 0. 5 РАЗЛИЧНИ ЗДОДЕВНИ ДИЈАМЕТРИ : 15mm, 20mm, 25мм ,30мм, 35mm дупчење глави со различни дијаметри може да ги исполни вашите различни потреби.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Широк спектар на апликации, погоден за рачни и електрични дупчалки, електрични вежба полици, појас тип на мобилен електрични дупчалки.98 во, 30мм / 1.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет на high speed челик материјали за да се обезбеди висока цврстина, ' рѓа отпорност и издржливост.3 oz Application : Машини за отворање, итн Пакет Листата : 5 x Дрво Вежба Bit1 x Case Note : 1. ПРЕНОСНИ : Со складирање кутија дизајн, вежба бита може да биде уредно ставени внатре, кој е удобен за носење и не е лесно да се изгуби.38 in Weight : Прибл. ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет на high speed челик материјали за да се обезбеди висока цврстина, ' рѓа отпорност и издржливост. 5 РАЗЛИЧНИ ЗДОДЕВНИ ДИЈАМЕТРИ : 15mm, 20mm, 25мм ,30мм, 35mm дупчење глави со различни дијаметри може да ги исполни вашите различни потреби.ПРЕНОСНИ : Со складирање кутија дизајн, вежба бита може да биде уредно ставени внатре, кој е удобен за носење и не е лесно да се изгуби.

Параметри на производот

Item Type:
Woodworking Drill Bit
Material:
High Speed Steel+Particleboard
Color:
As shown in the picture
Product Size:
Approx.15mm / 0.59in, 20mm / 0.79in, 25mm / 0.98in, 30mm / 1.18in, 35mm / 1.38in
Weight:
Approx. 404g / 14.3oz
Application:
Woodworking opening, etc
Package List:
5 x Woodworking Drill Bit :
1 x Case :
1. Please allow 1‑2mm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :