.

Алуминиум Мини Виткање Заградата Компатибилен со Sony Алфа a5100 (Accommodates Микрофони Или Трепка)

Алуминиум Мини Виткање Заградата Компатибилен со Sony Алфа a5100 (Accommodates Микрофони Или Трепка)

DEN 897.60

Тековен
Во магацинот.

Компактен дизајн со кој се елиминира нередот (5 Инчи Висок).Алуминиумска конструкција за леснотија и издржливост.Со додавање на еден микрофон или флеш вие ќе бидете во можност да уживаат преземање на слики или видео во поголеми растојанија со подобро осветлување или подобро звук покриеност.Кога не е во употреба, тоа огради рамен, така што лесно ќе продавница во вашата торба тоа огради станот.Центар вашиот камерата на овој заградата и приложите од дното.Олабави стегање завртка, слајд флеш или микрофонот на врвот и ги заостри удобно.Што се применуваат во tripods или monopods.

Параметри на производот