.

Andongnywell Краток Меки Боб Откачен Права Коса, Перики Краток Директно Скалило Целосна Перики Синтетички Краток Перики Pixie Перика (Црвено Вино,One_Size)

Andongnywell Краток Меки Боб Откачен Права Коса, Перики Краток Директно Скалило Целосна Перики Синтетички Краток

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

[ЛЕСНО СОБРАНИЕТО] : Andongnywell Перика Расклопна Дизајн Обезбедува Лесен за Складирање и за Носење.Боја Понекогаш може да биде малку различен Од фотографии, бидејќи на вашиот монитор е боја за прилагодување или од други причини.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Сите што треба да треба да направите е да се прилагоди на куки во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф.

Параметри на производот