.

puseky Тастатура врвката за на Одмор и Глувчето Мат Поставите Ергономски Не се Лизга Мека Удобно Зглоб Поддршка

puseky Тастатура врвката за на Одмор и Глувчето Мат Поставите Ергономски Не се Лизга Мека Удобно Зглоб Поддршка

DEN 570.96

Тековен
Во магацинот.

На мазна и мека lycra ткаенина, дише и удобно.Премиум СТП материјал, против пролизгување, без мирис, и издржливи во употреба.Мемориска пена исполнет, U-форма зглоб поддршка, подобро фитинг за вашиот зглоб.Може да се намали на врвката за околу замор и заштита на зглобовите.Одговараат за двете дом и канцеларија употреба, совршен подарок за статистика луѓе.

Параметри на производот