.

SYHML-ПРОДАВНИЦА Grouting Пиштол Цемент Коноп Пиштол Цемент Вар Пумпа Grouting Малтер Sprayer Апликатори инјекциска смеса Пополнување Tools - со 4 Млазници

SYHML-ПРОДАВНИЦА Grouting Пиштол Цемент Коноп Пиштол Цемент Вар Пумпа Grouting Малтер Sprayer Апликатори инјекциска

DEN 669.36

Тековен
Во магацинот.

Големина : 61cm.Цемент коноп пиштол : пиштол тело е изработен од ABS материјал, со добра цврстина, висока сила и издржливост.Високо запечатени тласкач : Високо запечатени гума им помогнам на стап, отпорни на абење и деформација.И цемент кашеста маса лесно може да се турка надвор.Монтажни делови, лесно за ракување.Брз, Прецизен и точен.Одлично за малтер посочувајќи работи околу прозорецот вратата рамки, sash рамки. 100% сосема нов и висок quality Strong запечатување перформанси, отпорност на абење.Нерѓосувачки челик им помогнам на стап, притисни и се повлече без проблеми.Монтажни делови, лесно за ракување.Силен рачка, притисни и се повлече удобно.Карактеристики : Материјал : ABS, од не ' Рѓосувачки Steel Size : стан.610x135mm/24.02x5.31in Color : Случајни Delivery Quantity : 1 Set Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Grouting Gun4 x Млазници.

Параметри на производот