.

МОБ Pro Мини 3-Излез Моќ Лента со Пренапонска Заштита, 6 Инчен Дизајнер Плетенка Продолжување Мозок, Основани, Рамни Приклучокот, Гаранција, УЛ Наведени, Црна/Сива, 45191

МОБ Pro Мини 3-Излез Моќ Лента со Пренапонска Заштита, 6 Инчен Дизајнер Плетенка Продолжување Мозок, Основани,

DEN 198.24

Тековен
Во магацинот.

Моќта Повеќе – 3 куќи и 1ft.кабелот за напојување ви овозможи да моќта на вашиот i Phone, Андроид, лаптоп, таблет, Nintendo Прекинувач, Fitbit, smartwatch, Bluetooth звучници, ТВ, звучен систем или светилки во секој простор.Décor – На плетенка ткаенина кабелот за напојување со црна и сива chevron шема додава личен допир на вашиот дом décor или канцелариски простор.Приклучокот и места функција на соодветните црна заврши и понатаму да ги истакнуваат боја шема.Станот Plug Продолжување Врвца – се Задржи мебел и медиумите блиски до ѕидот со низок профил рамен plug на крајот на оваа власт лента.На аглеста приклучок овозможува продолжување на кабелот да биде вклучен во receptacle без блокирање на други штекер.Безбедност – На 13 A/125 VAC/1625 W максимална електрични рејтингот направи единица совршен за внатрешна употреба со повеќето домаќинство, електроника.Најдобар во Класа – УЛ оглас и без мака замена политика обезбеди мир на ум дека вашиот продолжување кабелот е поддржана од страна на највисоките стандарди за безбедност и перформанси.

Параметри на производот