.

Digipartspower Темпо 12V 1.5 А 18W AC Адаптер за T018WA1225 P/N 236T0181061
Оценката:

Напомена : 1 Ве молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред цел.Ќе се �

DEN 165.36
GEP Нови 19V Замена на Напојување за ViewSonic LED VX2370SMH-LED, Модел: VS14880 Монитор.
Оценката:

Текст : 110240 V 50 / 60 Hz АвтоОткривање Меѓународни Компатибилни.Излез : 19 V(40 W).Индустриски стандард коло; Квал

DEN 455.76
UpBright 4-Пински DIN AC/DC Адаптер Компатибилен со FSP Group Inc. LACIE 150W-12V/12.5 НА ПСУ с. 5big Мрежа
Оценката:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 1199.76
D-Link Wireless AC USB-Адаптер за продажба на мало, DWA-172
Оценката:

Чувајте ги вашите галакси забелешка 3 безбедно и заштитени во стил со овој tpu кожата случај додаток.Уник�

DEN 706.56
MW Значи И GST90A15-P1M 15V 6A AC/DC Висока Сигурност Индустриски Адаптер
Оценката:

Енергетска ефикасност на Ниво на VI 3 пол AC влезот IEC320C14 Класа I моќ (со земјата pin).Целосно затворен пласти�

DEN 671.28
Digipartspower 4 Pin 12V AC/DC Адаптер за FSP Група FSP096-AHB FSP096AHB Напојување Кабелот Кабел PS Полначот
Оценката:

Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена Повратна Етикета

DEN 1245.36
UpBright 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со iHome 9IH510W 9IH510 W B 9IH510B U120180D51 U120180051 јас Дома GQ24-120200-АУ
Оценката:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 751.20
UpBright 29.4 V AC/DC Адаптер Компатибилен со X Лебдиш-1 Бунтовничкото H1-REBL 25.2 V 2.0 Ah Литиум Li-ion Батерија
Оценката:

4 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Лебдиш1 Бунтовничкото H1REBL 25.НЕ 3Prong ❌ Конектор.НЕ 3Prong ❌ Конектор.Ви благ�

DEN 542.40
13.5 V AC/DC Адаптер за CEN ТЕХНИКА 5 во 1 Преносни Power Pack Објект 60703 Батеријата Адаптер
Оценката:

ПоубавоS производите се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или �

DEN 287.76
Напојување Замена за Хорда Nux Време Core Одложување Ефекти на Возилото Адаптер 9V
Оценката:

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 1147.20
Напојување Замена за Fulltone 70-Зк Fuzz Bc108C Ефекти на Возилото Адаптер 9V
Оценката:

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 2304.00
Ezdiyworld-5pcsxAC 110V-240V Адаптер DC 12v 500mA Напојување УЛ
Оценката:

Излезна моќност : 12 VDC, 500 мр.Максимална излезна моќност : 6 W.Текст барања : 110 VAC, 60 Hz.Приклучокот совет голе�

DEN 2368.80
UpBright 1100W Напојување Компатибилен со Dell 7001515-J100 Z1100P-00 L1100A-ПА L1100A-S0 3MJJP 1Y45R TCVRR
Оценката:

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

DEN 1679.76
UpBright Нова Глобална 15V AC/DC Адаптер Компатибилен со Sunfone ACMD-11 ACMD11 ACMD 11 +15V 3А DC15V 3000mA
Оценката:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 263.76
UpBright Нова Глобална 15V AC/DC Адаптер Компатибилен со ZBPOWER ZB-A150030 ZBA150030 +15V 3А DC15V 3000mA 15.0
Оценката:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 239.76
Напојување Замена за Mooer Аудио Mch1 Ансамбл Кралот Аналогни Хор Адаптер 9V
Оценката:

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

DEN 684.00
ЗНАЧИ ДОБРО GSM90A24-P1M 24V 3.75 A 90W AC-DC Сигурен Зелена Медицински Адаптер
Оценката:

Медицински безбедност одобрени (2x MOPP).Погоден за BF апликација со соодветен систем предвид (БТип на само).

DEN 1149.60
Северна Видео PSMINI4C5AUL 4-Канал Напојување, 12VDC, 5 Засилувач, Изградена-во PTC Осигурач, Led Индикатор
Оценката:

УЛ / CUL наведени.Вграденво PTC осигурач за заштита.Прилагодливи излезниот напон до 13.8 V 100 V240 V широк опсег н

DEN 2615.28
Сириус XM Satellite Radio Двојна USB Полесни Штекер Автомобил Камион Возило Планината w/Флексибилен Gooseneck
Оценката:

Сосема Нов, Charger City Двојна USB полесни штекер планината за Sirus XM Powerconnect Возило Клупа само (Возило Приклучет

DEN 430.80
SupplySource AC Адаптер за Полнач за ASUS VG279Q 27 Гејмерски Монитор VG279 Напојување Мрежа
Оценката:

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за

DEN 602.88
MW Значи И SD-500H-48 48V 10.5 ЕДЕН Затворен Единствен Излез DC-DC Конвертор
Оценката:

4 : 1 & 2 : 1 DC влез опсег 2000 VAC I / O Изолација.Принудени воздух за ладење со вграденво ВАШИНГТОН фан со брзинат

DEN 4111.44
12V 5A Делта ADP-60PB AC/DC Компатибилен со Адаптер (Еквивалент)
Оценката:

Напојување..Специјалност,Услуга,Задоволување!.Сите производи се целосно тестирани ОЕМ противвредност,

DEN 863.76
8 Нозе Omnihil AC/DC Адаптер 18V 1А (1000mA) 5.5x2.5millimeters Компатибилен со ILIFE A4, A4s, A6, V1, V3, V5,
Оценката:

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест�

DEN 383.04
PKPOWER AC Адаптер за Roku Стриминг Стап USB Адаптер Верзија на HDMI 3500R 3500RW 3600R 3600RW Напојување за
Оценката:

ПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : AC 100240 V 50 / 60 Hz, DC 5 V 2 A, должина на Кабелот : 6.6 нозе.НИ стандарден приклучок.КОМПАТИ�

DEN 285.36
UpBright Нови Глобалната AC/DC Адаптер Компатибилен со Елемент 19LE30Q 19 LCD HDTV Телевизија Напојување Кабелот
Оценката:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 431.76
Универзални AC/DC Адаптер/Полначот 1000mA, 1.5 V, 3V, 4.5 V, 6V, 7.5 V, 9V, 12V DC, 110V/220V Регулирани Универзални
Оценката:

Универзална замена за адаптер за многу видови на домаќинство, електроника, како Рутер, Радио, Звучници, �

DEN 262.56
2BC0422 - Motorola AC Адаптер
Оценката:

9 VDC 2 A.Модел Бренд : MotorolaМодел : 5014000266 RСпецификации На Производот Вид : Скенер ДодатоциТип на производ : А�

DEN 976.80
Додаток САД AC Адаптер Компатибилен со HP OfficeJet 6600 6700 7110 7610 7612 Печатач Полначот Кабелот за Напојување
Оценката:

Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одгов

DEN 634.56
BTF-ОСВЕТЛУВАЊЕ глобална напојување за AC100-240V да DC12V3A Max 36W Одговараат DC12V2A DC12V1A Уред за Напојување
Оценката:

Текст : 100 V240 V 50 / 60 Hz; Излез : 12 V DC до 3 Засилувачи Max; Работи со уред кој ја црпи помалку од 3А, како што се DC12 V

DEN 311.76
Kaito XY-06000500DU AC Адаптер за Војаџер MAX KA900 Радио
Оценката:

Текст : 120 VAC, 60 Hz.Излез : 6 VDC, 500 мр.Поларитетот : внатре позитивни.Компатибилен со KA900 Војаџер MAX САМО.УЛ нав�

DEN 360.00
AC Адаптер - Напојување Полнач за MSI GS65 Стелт-1402
Оценката:

Бренд нови ac adapte.Здраво квалитет бренд напојување за MSI гејмерски лаптоп.Ги поддржува меѓународните нап

DEN 2878.80
AC Адаптер - Напојување Полнач за MSI GS65 Стелт-296
Оценката:

Бренд нови ac adapte.Здраво квалитет бренд напојување за MSI гејмерски лаптоп.Ги поддржува меѓународните нап

DEN 2878.80
UpBright 4-Пински DIN 12V AC Адаптер Компатибилен со FSP Group Inc. Искра Моќ FSP150-AHAN1 9NA1501829 SPI P/N
Оценката:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 1343.76
Пописот П.Н.Е.-193 Брза Полнач
Оценката:

Ќе ја полните батеријата во 2.5 часа.Пописот вистински производ.Нови 120 V Брз полнач за BP265 LiIon Батерии.Содр

DEN 1558.80
Yustda 4-Пински DIN AC/DC Адаптер за MW Значи И GS220A20 GS220A20-R7B GST220A20 GST220A20-R7B 20V 11A 220W Префрлување
Оценката:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

DEN 2159.52