.

Обичај Отворено Дрвени Виси Знаци Примитивни Дрвени Знаци Недовршени Дрво Срцето Плакета резби во Дрво Име Плочи Дрво Знак Изработка на Солидна Убава Љубов за Дип?

Обичај Отворено Дрвени Виси Знаци Примитивни Дрвени Знаци Недовршени Дрво Срцето Плакета резби во Дрво Име Плочи

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

★Произведени во Америка. ★ЕКО-Пријателски Материјал - Селски дрво блок дома знак се направени од елегантен дрво, се одликува со издржливост и се носат , тешко е да се деформира или пауза, и добар печатење може да ги направи своите бои и дезени трае долго време. ★Екранот Секое Место - На дрвени знак добро се вклопуваат да висат во позиција на влезната врата, задната врата, соба вратата, ѕид позиција во близина на влезот, па дури и може да се користи во кафуле и ресторан, канцеларија и бизнис, применети за да ги красат куќата, го поздрави гостите. ★Идеално Семејство Подарок - Декоративни потресени дрво знак е идеална housewarming или свадба подарок!Прекрасен подарок за Денот на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, Graduations, Годишнини и така натаму. ★Квалитетот На материјалите што се користат се од највисок квалитет.Ако имате било какви прашања откако ќе ја прими , ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги реши во време.Вашето задоволство е наша најголема желба!.Декоративни Знаци за Вашиот Љубовен Дом на Нашиот квалитет направени знак е совршен начин да добредојдовте на вашето семејство, пријатели и соседи на вашиот прекрасен дом.Пополни во празни места на соба со оваа рустикални дрво блок знак за да додадете контакт.Овие декоративни писма знаци мешавина беспрекорно со било farmhouse, земјата, или гроздобер така може да се сигурни дека тие ќе одговараат твое.Детали За Производот : Материјал : Природно Дрво Пакување Листа : Еден Дрвен Знак.

Параметри на производот